Actors

Hubert Kułacz

Informacje

Aktor filmowy, serialowy, teatralny, dubbingowy, lektor.

Już na trzecim roku studiów zaczął współpracować z Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, z którym był później związany przez lata. Gościnnie związany jest również z Teatrem im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy oraz fundacją Orbis Tertius Lecha Raczaka w Poznaniu. Ma na koncie wiele ról serialowych m.in. w „ Zawsze Warto”, ”Żywioły Saszy. Ogień”, „Belle Epoque ”, „Na dobre i na złe”, oraz w filmach fabularnych takich jak „ Miłość jest wszystkim”, „Piłsudzki”, czy „Fotograf”.

Zadebiutował jako reżyser obsady w filmie dokumentalnym fabularyzowanym  „Poza  podejrzeniem”, w którym  działał również aktorsko.

Dzięki wyjątkowej barwie głosu świetnie czuje się w pracy lektorskiej. W swoim przydomowym studio nagrywa książki oraz wiele innych projektów. Usłyszeć go również możemy w polskim dubbingu.

Zamiłowanie do historii łączy z aktorstwem.  W jego repertuarze znajdują się monodramy nawiązujące do wydarzeń i postaci historycznych, gdzie wcielił się jednocześnie w rolę aktora, scenarzysty i kompozytora oraz wykonawcy oprawy muzycznej.

Filmografia:
filmpolski.pl ,
filmweb.pl

Więcej zdjęć

Artemhouse

See others

Adrian Budakow

Actors

Wojan Trocki

Actors

Paweł Tucholski

Actors

Leszek Bzdyl

Actors